Dlaczego e-kantor?

Jeżeli weźmiemy pod uwagę innowacyjne rozwiązania, z których możemy korzystać dzięki dostępowi do internetu, nie można pominąć również kantoru online. To prawda, że bankowość internetowa ma w naszym kraju coraz większe rzesze zwolenników. Wybieramy wygodne usługi bez wychodzenia z domu głównie też z tego powodu, że są one w pełni bezpieczne.

 

Ugruntowana pozycja internetowego kantoru walut

 

Klienci chwalą kantory online również z powodu niskiego spreadu, który jest najistotniejszy, jeśli chodzi o kredyty w obcej walucie. Wystarczy przypatrzeć się różnicom w wysokości spreadu wyrażonym w procentach, aby zrozumieć, jak ogromne korzyści niesie ze sobą rejestracja w którymś kantorze online. Banki w 2016 roku ustalały spread na poziomie 7%, internetowe kantory na poziomie 0,5%.

 

E-kantor – proste użytkowanie

 

Transakcje w e-kantorach przebiegają sprawnie i szybko. Można korzystać z nich 24/7, dlatego też nie ma się co dziwić, że budzą coraz większe zainteresowanie. Większość przelewów realizowanych jest w kilkanaście minut. Co trzeba zrobić w pierwszej kolejności?

 

  1. Zarejestrować się na koncie danego kantoru online.
  2. Zalogować do panelu klienta.
  3. Wprowadzić do systemu numery rachunków bankowych biorących udział w transakcjach.

 

Warto zauważyć, że na rynku znajdziemy kantory online właścicieli prywatnych, jak również tytułowe kantory, które są udostępniane przez banki. W drugim przypadku, aby skorzystać z jego usług, należy być klientem danego banku i mieć założone w takim konto.

2 komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *