Jak wymienić Euro w kantorze internetowym?

Kantory internetowe działające od 2009 roku to dla potrzebujących wymienić walutę doskonałe rozwiązanie oszczędzające czas i pieniądze. Dzięki coraz większej ilości właścicieli prywatnych serwisów, jak i możliwości dokonywania tego typu operacji online w bankach, z internetowego kantoru online korzysta obecnie około 80% Polaków. Sprawdźmy, na czym polega wymiana Euro w tytułowym kantorze.

 

Intuicyjne korzystanie z e-kantoru

 

Założenie konta i korzystanie z kantoru walut online jest intuicyjne i proste. Można zrobić to w zaledwie 10 minut. Aby zarejestrować się w jednym z serwisów potrzebujemy:

 

  • numery rachunków bankowych: złotówkowego oraz walutowego
  • numeru telefonu oraz adresu e-mail
  • dokumentu tożsamości

 

Jeśli chodzi o transakcje w kantorach online, mamy styczność z dwoma trybami. Pierwszym z nich jest tryb wymiany portfelowej. Tu przelewany środki w złotówkach lub walutę do kantoru i dokonujemy wymiany. W tym wypadku możemy przelać środki na swoje konto, ale też pozostawić je w tzw. portfelu. Drugą możliwością jest wymiana kantorowa inaczej wymiana zleceniem, gdzie środki trafiają do kantoru, są wymieniane, a kolejno wracają na nasze konto bankowe.

 

Internetowa wymiana waluty – w pełni bezpieczna usługa

 

Usługa internetowej wymiany waluty jest usługą bezpieczną, o  czym można przekonać się, odwiedzając konkretne serwisy i zapoznając się dokładnie z ich ofertą. Wystarczy skorzystać z niej raz, aby dowiedzieć się, że jest tom poza tym również bardzo prosta usługa, której nie ma się co obawiać.

2 komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *